по Мексиці на авто

28 січня - 8 лютого 2022 року.

 

Наша мандрівка в Мексику відбудеться в зовсім новому форматі. Цього разу вперше не буде трекінгу з рюкзаками. Натомість ми вирішили взяти мікроавтобус на групу, і проїхати через пів країни, і відвідати найцікавіші місця на південь від Мехіко. Такий формат дасть можливість побачити дуже багато цікавих пам'яток історії та природи. Всі ночівлі будуть в готелях. Харчування - в місцевих ресторанчиках. За час мандрівки проїдемо півтора десятки мексиканських міст, познайомимось з культурою, кухнею, та колоритом сучасної Мексики. Крім сучасної Мексики буде дуже багато історії - пам'ятки ольмеків та майя різних періодів, серед яких піраміди, храми, і навіть загублені в джунглях міста, в самих важкодоступних районах.  І звісно ж мандрівка буде наповнена природніми перлинами - побачимо зблизька найвищі вулкани Мексики, водоспади, багато моря, і багато джунглів.День 1:
Приліт в Мехіко. В цей день просто відпочиваємо після довгого перельоту. Гуляємо містом, відвівідуємо місцеві ресторанчики, набираємось сил перед довгою мнадрівкою. За бажанням, в Мехіко можна прилетіти і на день раніше.
День 2:
Залишаємось в готелі в Мехіко ще на день. Йдемо в антропологічний музей, найбільший в Латинській Америці. Також в цей день побачимо піраміди Теотіуакана, що за 80 км. від міста.
День 3:
Переїзд в Пуебла, і далі в Веракруз. Пуебла - місто серед вулканів: чотири найвищі точка Мексики знаходяться саме тут. Це місце для самих неймовірних фотосесій. Дорогою насолоджуємось фантастичними пейзажами. Після зупинки в Веракруз їдемо в Паленке.
Цей день буде переповнений видами природніх див - засніжені вулкани, джунглі, і каскадний водоспад Агуа-Азуль
День 4:
По дорозі в Паленке відвідаємо музей ольмеків. Саме тут зібрані гігантські кам'яні голови, та інші артефакти цієї культури, яка вважається праматір'ю мезоамериканських культур. На вечір доберемось до Паленке, де залишимось на дві ночі.
День 5:
Цей день повністю присвятимо поїздці в Яшчілан. Для цього з мікроавтобусу пересідаємо на човен. Яшчілан - по справжньому загублене в джунглях місто майя, і загалом одна з найцікавіших локацій нашої мандрівки. Ще кілька років тому сюди було потрапити майже нереально, адже щоб дістатись сбди потрібно було пливти кілька сотень кілометрів по річці через джунглі. Декілька років тому ситуація спростилась - завдяки новій дорозі, до міста можна дістатись на човні за кілька годин. Річкова "дорога" через джунглі, по кордону з Гватемалою.
День 6:
Паленке - ще одне місто-загадка, що тоне в густих джунглях. Сьогодні відвідаємо археологічний центр Паленке, а також Храм Сонця і Храм Написів. Тут ж знаходиться знамените загадкове зображення "космонавта", та інші відомі артефакти;
На вечір переїдемо в місто Кампече. Тут вже курортна зона, з вузенькими вуличками, сувенірами, ресторанчиками. Місто зберегло архітектуру іспанського стилю колоніальних часів. Тут можна побачити руїни іншого періоду - іспанської фортеці 17 століття.
День 7:
Переїзд і Ушмаль і Меріду.
Сьогодні будуть зовсім інші пейзажі. Місто-порт, відоме піратським минулим, та архітектура майя, іншого періоду і стилю. Тут побачимо овальну Піраміду Чаклунів, палац губернатора, Храм Черепах.
День 8:
Переїзд в Чичен-Іцу, Ек-Балам, і далі в Канкун.
Дуже насичений день! Чичен-Іца - мабуть найвідоміша пам'ятка майя. Ек-Балам - пам'ятка класичного періоду, де нещодавно зроблено ряд археологічних досліджень, що перевернули уявлення про історію майя.
Канкун - фінішна точка. Морський курорт, з велетенськими пляжами. Тут нас чекає пляжний відпочинок, і вільна програма на два повних дні.
День 9-день 10:
Пляжний відпочинок.
День 11:
Ранковий переліт в Мехіко. Вечірніми рейсами вже можна повертатись додому. Або залишитись там ще на кілька днів.

 

Платіж учасника становить 1090$. Ця сума включає:
    - Проживання в готелі в Мехіко два дні перед мандрівкою;
    - Проживання в готелях на маршруті;
    - Робота двох гідів, їх переліт з України і назад. Один з гідів з вільним володінням іспанською;
    - Страхові поліси;
    - Вхід в музеї та заповідники (9 музейних комплексів);
    - Допомога з купівлею авіаквитків;
    - Бронювання всіх готелів на маршруті;
    - Трансфер з аеропорту в готель в день прильоту в Мехіко;
    - Робота організаторів мандрівки;

Додаткові витрати (1600-1900$)
    - Оренда мікроавтобусу + робота водія (це основні витрати в Мексиці, їх ділимо на групу);
    - Переліт в Мексику і назад;
    - Один внутрішній переліт;
    - Обіди і вечері в ресторанчиках, перекуси по дорозі. Снідати будемо в готелях, сніданки включено;
Додаткові витрат складуть від 1600$ до 1900$, залежно від кількості учаcників в групі та від особистих витрат. Але ця сума вирахувана з невеликим запасом. Скоріш за все вийде вкластись в 1600$.

 

З приводу участі звертайтесь:
телефон, Viber, Telegram - 050 229 74 71 (Юлія)
mail: gyliagusy@gmail.com
додавайся до учасників походу в Facebook

 

 

 

 

фото з маршруту

Піраміди Теотіуакан:

 

Веракруз:

Водоспад Азуль:

Пуебла. Місто оточене вулканами:

Кам'яна голова в музеї культури Ольмеків. Дорогою до Паленке:

Комплекс руїн в Паленке:

Водоспад Агуа-Азуаль:

Загублене місто Яшчілан:

Овальна піраміда в Ушмалі:

Меріда:

Чичен-Іца:

Ек-Балам:

Канкун:

всі фото взяті з відкритих джерел.