Дарую тобі похід!


Справжні враження і сильні емоції - подарунок, який ніколи не забудеться!
"Дарую тобі похід" - це подарунковий сертифікат від турклубу "Гиля Гуси", який ти можеш подарувати будь-кому, не сумніваючись що даруєш щось по справжньому захоплююче! Якщо хтось з твоїх близьких все життя мріє про похід - то з подарунковим сертифікатом "Дарую тобі похід" ця мрія нарешті здійсниться!Як це працює? Пояснимо на прикладі з твоїм другом:


1. Ти знаєш, що твій друг давно мріє про похід. Ти вирішуєш втілити його мрію, і замовляшє сертифікат.
Для цього треба заповнити коротеньку Google-форму, нижче на сторіці, в якій ти вибираєш похід, вказуєш дані отримувача сертифікату, і вказуєш кому надіслати платіжні реквізити. Ось тут ти можеш подивитись програми всіх запланованих походів.
2. Одразу після отримання оплати ми надсилаємо тобі сертифікат Новою Поштою.
Мо можемо надіслати сертифікат тобі, а можемо одразу твоєму другу-щасливчику, якому призначено подарунок. Вартість сертифікату = вартості походу. В програмі кожного походу ти можеш подивитись його вартість.
3. В подарунковий комплект входить: 1) сертифікат, 2) вкладиш-інструкція, в якому розписано умови використання сертифікату, та всі організаційні деталі, що стосуються конкретно подарованого походу, зокрема перелік речей, які треба мати в цей похід, правила походу, і т.д. 3) подарункова упаковка, в яку ми все одразу запакуємо.
4. Після отримання сертифікату, щасливчик підтверджує свою участь - телефонує, або пише нам на пошту, чи в Facebook. Все, туриста зараховано в команду!Разом з сертифікатом:


1. При потребі ми надаємо в безкоштовне користування основне спорядження:
 - спальний мішок;
 - каремат;
 - намет;
 - трекінгові палиці;
 - налобний похідний ліхтарик;
 - рюкзак;
Щасливчик, після отримання сертифікату, має тільки підібрати одяг і взуття, бо цього ми забезпечити не можемо.
2. Якщо похід закордонний, при потребі ми допоможемо з купівлею квитків на літак, бронюванням житла, і т.д.
3. Якщо  у щасливчика виникають питання - він без проблем може їх задавати. У туристів, особливо новачків, зазвичай багато питань, і ми намагаємось провести інструктаж до походу, щоб всі сюрпризи під час походу носили приємне забарвлення, а не вводли в шок :)

Зверни увагу, це важливо:


Сертифікт покриває всі основні витрати, крім "додаткових". В умовах кожного походу детально розписано основні витрати, які входять у варість, і окремі витрати.Як правило, вартітсь сертифікату покриває всі основні витрати, крім дороги, проживання  в готелях, і т.д. В програмі кожного походу чітко вказано основні та додаткові витрати.


Для прикладу, дивись умови походу по Кавказу влітку 2020 року:

Сертифікат "дарую тобі похід" покриває такі витрати:
- харчування протягом походу;
- газові балони;
- групова аптечка;
- користування клубним груповим спорядження (газові пальники, казани, тенти, і т.д.);
- при потребі безкоштовний "прокат" індивідуального спорядження (спального мішка, каремата, намета);
- оренда мікроавтобусу для трьох трансферів на маршруті (Зугдіді-гори, гори-море, море-Зугдіді);
- оплата за проживання в кемпінгу на морі;
- робота організаторів/провідників;
- допомога в купівлі авіаквитків;
 Окремі витрати:
- авіаквитки (орієнтовно від 4000 до 7000 грн. в дві сторони);
- особисті витрати в Грузії (Особисті витрати можливі передусім в Тбілісі, перед і після походу: кафе, ресторани, музеї, і т.д., і такі самі витрати під час відпочинку на морі. Орієнтовно особисті витрати можуть скласти 50-150$. Під час походу горами особистих витрат не буде);
- для туристів які летять раніше/пізніше (через Тбілісі): ночівлі в хостелах, переїзди Тбілісі-Кутаїсі-Тбілісі;


Дуже рідко, але таке трапляється. Наприклад, на весні 2020 року у нас перенеслось на інші дати багато походів через всесвітній карантин. Кілька разів траплялось, що не набиралась група, і похід відмінявся. Але це дуже рідкісне явище, зазвичай ми ходимо навіть маленькими групами. Якщо похід не відбувся з вини турклубу - ми можемо на твій вибір або повернути гроші, або змінити похід в сертифікаті. При відміні походу сертифікат на згорає, кошти не втрачаються.

 

Не проблема, Ти можеш обрати інший похід із запланованих. Сертифікат діє 2 роки. Для зміни походу потрібно завчасно зареєструватись в інший похід. Просто напиши нам в Facebook, на пошту, чи зателефонуй, і ми змінимо похід в твоєму сертифікаті. Оскльки походи відрізняються по ціні відрізнятись по ціні, є два варіанти:
1. Якщо ти змінюєш похід на дорожчий, то треба доплатити різніцю;
2. Якщо ти змінюєш похід на дешевший, то решта суми кладеться на твій баланс, і буде зарахована як оплата за інший похід. Гроші не втрачаються;

Якщо не хочеш йти в похід - ти можеш передарувати сертифікат іншій людині, або навіть продати його. Кошти за невикористані сертифікати не повертаються.

1. Якщо ти не зможеш взяти учатсь, і попереждаєш про це за 7 днів - ми переносимо сертифікат на якись інший похід, в який є вільні місця, на твій вибір. Ти просто підеш в похід пізніше, нічого не втративши.
2. Якщо ти просто не з'явився в похід, або відмовився від участі вже під час походу - сертифікат не переноситься, і кошти не повретаються, оскільки ми вже понесли витрати на похід, з врахуванням твоєї участі.